Вхід
тел: 0950398772 тел: 0638511543
 imidjlabzakaz@gmail.com

При замовленні 5 одиниць - 6-а в подарунок!

Крем для рук и ногтей "Защитный" c витаминами F, С, А, . Официальный представитель "Имидж лаборатория".


10 отзыв

155 грн.

Описание

 Крем для рук и ногтей "Защитный" Миндальное и оливковое масла эффективно защищают от неблагоприятных воздействий окружающей среды. Благодаря входящим в состав экстрактам ромашки и мальвы., в сочетании с миндальным и оливковым маслом крем для рук: -образует воздухопроницаемую плёнку, защищая от внешних агрессивных факторов; -оказывает противоспалительное, антиаллергическое и ранозаживляющее действие.

Способ применения:

нанести небольшое количество крема на кожу рук за 5-10 минут перед выходом на улицу.

Состав:

 • минеральное масло
 • глицерин,
 • масло ши ,
 • миндальное масло,
 • оливковое масло,
 • облепиховое масло,
 • экстракт мальвы,
 • экстракт ромашки,
 • витамин А,
 • эк витамин С,
 • витамин F. 
 • Отзывы (10)

  Виталина
  17-12-2021 5:15
  Спасибо большое производителю, что вернули в продажу этот крем! Он имеет шикарное действие. Хорошо заживляет все ранки, раздражение и покраснение. После его использования у меня нет дискомфорта и не приятных ощущений. Всем всем всем рекомендую!!! Крем превосходный
  Інеса
  31-01-2022 12:15
  Так, справді, велике дякую Вам, що повернули цей класнючий крем(чекала цілих 2 роки) Перш за все, вразило те, що дуже довго тримається на шкірі, навіть після декількох контактів з водою!! Шелушіння, мікротріщинки, покрасніння, алергія на вітер, холод та миючі засоби - швидко знімає запалення, та загоює ранки. Перевірено роками) Рекомендую!!!
  Ліда Василівна
  30-04-2022 2:43
  Мені сподобався цей крем тим, що має легкий й тонкий запах, бо в мене сильна алергія на всі різкі запахи. Та і взагалі, крем швидко вбирається і шкіра після використання ніжна і гарно зволожена. Я його зараз використовую в звязку з тим, що багато працюю на дачі, на землі, а там я думаю, всі знають, що догляд потрібен особливий і постійний. Ціна цього крему відповідає його якістю. Рекомендую з впененістю.
  Марія
  18-06-2022 9:34
  До нас на роботу прийшов хлопчик і дав спробувати цей крем. Тоді я навіть уявити собі не могла, що так сподобається мені цей крем. Він взагалі на інші крема не схожий! Майже без запаху, швидко вбирається і саме для мене головне- гарно зволожує шкіру. З того часу, як я почала ним користуватися, в мене жодного разу не було почервоніння чи подразнення. Я в захваті від нього!
  Таміла
  15-010-2022 3:44
  Я цей крем для рук називаю" для огородників". Тому що я багато часу провожу на землі і звичайно моїм рукам потрібен дуже гарний засіб, щоб вони виглядали естетично. І цей крем гарно справляється з цими функціями. На довго зволожує, загоює рани, порізи. Особливо хочу звернути увагу, що він не жирний і дуже швидко вбирається. Сміливо можу рекомендувати і іншим "огородникам".
  Алеся
  16-12-2022 4:20
  Зараз коли руки потерпають від постійних перепадів температури, мене рятує цей крем. Після того, як почала ним користуватичся періодично, руки взагалі не пересихають і завжди добре зволожені. Дуже швидко вбирається і не має різких запахів! Навіть неодноразово загоював дрібні подразнення та ранки. Мене цілком задовольняє цей крем
  Тамара
  4-09-2023 8:30
  Я б наверное не купила етот крем, если б мальчик- продавец не дал его попробовать. Уже после первого его использования, увидела результат. Кожа нежная сразу стала, мягкая и приятная. На удивление имеет очень лёгкий и приятный запах. И очень быстро и легко вписывается, что даёт возможность использовать его когда очень жарко. Он стоит тех денег, которых хочет продавец!!!
  Ольга
  30-11-2023 13:46
  Особисто мені зайшов дуже гарно цей крем для рук. В мене доволі суха шкіра, а як починаються холода, то взагалі... Наношу його зранку і цілий день в мене не має дискомфорту та сухості. Особливо хочу подякувати за легкий і приємний аромат, який не викликає тошноти!
  Олег
  19-02-2024 7:07
  Бачу по попереднім відгукам, що не тільки мені добре підійшов цей крем. В мене проблемна шкіра, завжди червона, подразнена та суха. А з того часу, як став кожен день користуватися цим кремом, то більш не має таких признаків та не приємних відчуттів. Крем не зважаючи на свою легку текстуру, гарно зволожує та захищає шкіру від зовнішніх подразників.
  Соня
  11-04-2024 6:52
  Очень приятный крем. У меня довольно проблематичная кожа рук, постоянно какие-то воспаления появляются, то ужасно пересыхает и так постоянно, это из за проблем со здоровьем. Данный крем в принципе хорошо справляется с заявленным описанием, точнее соответствует ему. После использования его, кожа моя совсем больше не воспалялась, не краснела и не была ужасно сухой! Отдельное спасибо специалистам за его очень легкий и приятный запах, он почти не ощущается.

  Оформити замовлення


  Товар Кількість Ціна