Вхід
тел: 0950398772 тел: 0638511543
 imidjlabzakaz@gmail.com

При замовленні 5 одиниць - 6-а в подарунок!

Спрей від хропіння "Тихий сон" Офіційний представник "Імідж лабораторія"


15 отзыв

165 грн.

Описание

 Спрей від хропіння "Тихий сон" Офіційний представник "Імідж лабораторія""

Дивовижні лікувальні властивості м'яти, шалфею та дубової коры забезпечують нормалізацію функцій дихальних шляхів: - знімають запалення та набряк носоглотки; -піднімають тонус мягких структур дыхаьних шляхів; - очищують слизову носа, видаляючи виділення із порожнини носа та носоглотки; - підвищують тонус м'язів горла, усуваючи вібрацію, зменшуть хропіння. Спрей має пролонговану дію на протязі 7-8 годин та забезпечує спокійний сон Вам та Вашим близьким Спосіб застосування: розпилити розчин 4-6 раз в ротову порожнину перед сном. Утримуватися від прийому їжі, напоїв та чистки зубів після використання спрею.

Увага! Уникати контакту спрею з очима. Відсутність зменшення хропіння, свідчить про наявність патології носоглотки та необхідність консультації профільного фахівця.

Склад: вода, екстракти: кори дуба, м'яти, арніки, шалфею; ефірні масла м'яти і евкаліпту. 30г.                                                              
-

Отзывы (15)

Асенефа
27-09-2021 4:30
Наконец-то он вернулся в продажу!!! Очень сильно ждала когда уже... Спрей чудесный, брала почти для всей семьи, так как есть проблема со спокойным и тихим сном! Так как живём большой семьёй в одном доме, далеко не уйти от моего мужа и свекрови, которые очень громко хропят. Вроде бы как должна была и привыкнуть, но к сожалению не смогла до сих пор. После его использования полная тишина ночью, ни разу и совсем никаких звуков! Очень благодарна за такую находку и за то, что он опять вернулся в наличии! Спасибо
Саша Ткач
30-09-2021 15:28
Взяла этот спрей в качестве эксперимента, поможет или нет, ведь у моей мамы храп от избыточного веса и не совсем была уверена в его действии. Но в принципе, эффект есть. Она перестала просыпаться от своего же храпа и спит спокойно. Храп у неё периодически есть, но он настолько стал тише, что если только прислушиваясь можно изредка услышать его. Я и моя мама довольны таким результатом. Всё супер!
Рита
22-11-2021 13:39
Чесно кажучи не дуже вірила, що буде хоч якийсь ефект, але все ж таки вирішили спробувати і не помилилася! Спочатку не звернула уваги, тільки через тиждень до мене дійшло, що чоловік перестав хропіти!!!! Я тепер відпочивати лягаю і не боюся лягти раніше його. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!
Юлианна
2-06-2022 3:46
При консультации я поняла, что в моём случае спрей вряд ли даст эффект так как храп произошёл после травмы , был перебит нос. Но я всё таки решила попробовать, а вдруг?! Я не ошиблась и ещё раз убедилась, что ваша продукция действительно работает и очень этим довольна!!!! Я не буду преувеличивать и говорить, что сразу после первого использования храп ушол, он есть... но зато теперь он еле слышен и не каждую ночь!!! Я считаю это очень хороший результат. Теперь моя семья СПИТ!
Тоня
28-07-2022 8:30
Чесно кажучи не зовсім розуміла, як буде працювати цей спрей, але все ж таки було цікаво і вирішила спробувати. Спочатку ніякого результата не відчули, але через тиждень вже був. Хропіння майже не має і тепер можу відпочивати!
Яна
31-07-2022 12:41
Рекомендую!!! Дійсно ефективний цей спрей! Я в захваті від його дії. Він мене просто врятував від постійного хропіння мого чоловіка, бо дуже тяжко відпочивати, коли біля тебе голосно хропить чоловік. Всім хто ще вагається хочу сказати: беріть і рятуйте свій сон!
Светлана
26-09-2022 8:42
Мой муж очень сильно храпел, стоило провалиться ему в сон и окружающие не могли спать. Теперь успевают заснуть и выспаться. Храп не пропал совсем, но гораздо тише и начинается позже. Так разница существенно ощущается.
Надія Вікторівна
5-11-2022 12:08
Коли вирішила купити цей спрей, сподівалася, що допоже спати всім спокійно, а вийшло те, що він позбавив мене ще хронічної нежиті. Я була здивована, бо нежить у мене майже все моє життя. Тож, купуючи спрей я "вбила двох зайців" за що ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Тепер всім своїм знайомим його рекомендую, річ провірена.
Наташа
31-12-2022 15:48
Дія просто супер! Мій чоловік, як тільки вжив алкоголю, так всім гарантована не тиха і не спокійна ніч! І головне, нічого не допомагає і не заспокоює його хропіння. Коли моя знайома сказала, що він знову з'явився в наявності у Вас, то відраза зробили замовлення. Мій чоловік звісно не зовсім хотів та вірив, що цей спрей хоч щось зробить, але все-таки згодився його використовувати навіть коли не вживає. З того часу вже більше року минуло і ми спокійно спимо та відпочиваємо. Я задоволена результатом.
Леся
23-02-2023 12:30
Приятно была удивлена, что этот спрей значительно уменьшил интенсивность храпа. Ведь очень сложно хорошо выспаться и отдохнуть от храпа который часто даже будил меня во время сна. Уже после первой недели его применения, я начала спать спокойно и соответственно отдыхать. Стало намного легче дышать не только во время сна, а и днём! Могу смело его рекомендовать людям у которых есть такие проблемы как у меня.
Віталіна
20-05-2023 5:56
Цей спрей має дуже гарний результат. Він дійсно значно полегшує життя людей, які страждають на храп. Вже після першого тижня приймання, був гарний результат. Хропіння стало дуже рідко з'являтися, не таким сильним і потужним, як до нього. Я так зрозуміла, що він має накопичувальну дію, тобто після перших днів, не було майже результату. А через тиждень всі помітили, що вже є результат. Тепер буду постійно його на ніч використовувати. Дякую!
Лиза
24-08-2023 13:39
Мій чоловік дуже давно страждає на хропіння, а часом дуже страшно спати. Бо коли ти чуєш що вій хропить, а потім взагалі не має ніяких признаків дихання, то знаєте це такий сильний страх, що він знову не зможе задихати!!!!!!!!!!! Коли мені на роботу прийшов хлопчик і порекомендував цей спрей, то не дуже сподівалась на великий результат, але все ж таки сподівалася і як показало з часом, не даремно. Цим спреєм чоловік коритстується близько мясяця і цього часу достатньо, щоб побачити вже гарний результат. Хропіння повністю не зникло, але стало набагато тихішим і меншим, а саме головне в нього більше не помічала таких великих затримок в диханні. Тож він дійсно допомагає, хто вірить і не ліниться кожен вечір використовувати.
Виктория
9-11-2023 9:08
А я данный спрей использую не только по назначению. У меня, всю мою осознанную жизнь были проблемы с носом. И вот когда мне его рекламировали решила попробовать его на себе))) Дышать с ним намного легче и приятнее. Уже нет той отёчности, что обычно. Возможно мой опыт кому-то тоже поможет!
Yara S.
10-11-2023 3:30
не зважаючи на криву перегородку в носі і хронічний риніт, допомагає)))
Валя
11-03-2024 8:30
Як би це дивно не звучало, але цей засіб дійсно набагато зменшує храп, як по кількості, так і по інтенсивності. Так, як ми проживаємо в одному будинку всією великою родиною, то відчули на собі, що це таке!!!! Коли ти спиш і постійно прокидаєшся від храпу, то одного, то іншого... Тепер використовують ВСІ цей спрей пере сном, в кого є такий грішок, і ми всі стали добре висипатися і відпочивати! Хто ще з ним не знайом, хочу сказати, що його бажано використовувати кожен день і тоді всі будуть задоволені.

Оформити замовлення


Товар Кількість Ціна